Panasonic oro kondicionieriai

Panasonic tai viena iš pirmaujančių  įmonių daugiau negu 30 metų gaminanti šaldymo ir šildymo įrangą. Įmonė pagamino jau virš 200 milijonų kompresorių ir jos produkcija yra gaminama 294 gamyklose esančiuose skirtingose pasaulio šalyse.

Panasonic yra išplėtoję eilę produktų sukurtų Jums geresnius nei bet kada anksčiau. Su inovatyviu dizainu, aukštu efektyvumu ir puikia oro valymo sistema. Platus produkcijos spektras leidžia kondicionuoti įvairių dydžių patalpas su optimaliu efektyvumu ir paprastai montuojant.

Panasonic oro kondicionieriai yra sukurti tam kad suteiktų daugiau nei tik patogų namų vėsinimą (šildymą). Jie – taupo energiją, valo Jūsų aplinką, reguliuoja aušinimo galią, kad atitiktų Jūsų gyvenamųjų patalpų poreikius ir gyvenimo stilių.  Dabar yra lengviau nei lengva gyventi savo ekologišką gyvenimą.

Labiausiai išryškintos Panasonic oro kondicionierių savybės yra užtikrinti didesnį taupymą ir suteikti daugiau komforto. Mes tikim, kad gyvenant ekologiškai nereikėtų atsisakyti komforto. Štai dėl ko Panasonic pristato naują Econavi sistemą sumažinančia energijos išeikvojimą iki 38 proc.  Ypatingai tylūs kondicionieriai garantuoja švariausią orą, kad pasirūpintų Jumis ir Jūsų šeima. Taip pat, dėl švaresnės gyvenamosios aplinkos naujasis Nanoe-G padeda išgryninti orą Jus supančioje aplinkoje. Kartu šios pažangios technologijos pagerina mūsų aplinką kad gyvenimas būtų kaip įmanoma patogesnis.

Ypatumai:

 • Sumanusis Econavi žmogaus veiklos ir saulės spindulių jutiklis gali aptikti  ir sumažinti patalpos vėsinimo išlaidas optimizuodamas oro kondicionieriaus veiklą. Tik vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite efektyviai taupyti energiją nepertraukiant vėsinimo, komforto ir patogumo. 
 • Aukšti SEER ir SCOP rodikliai reiškia didesni efektyvumą.
 • A Inverter sistema sutaupo iki 50% energijos. Laimi gamta ir Jus!
 • Autocomfort sistema tiria patalpos sąlygas ir jeigu nėra žmonių įjungia energijos taupymo režimą. Atsiradus didesniam žmonių kiekiui automatiškai padidina vėsinimo galią, užtikrinant aukštą komforto lygį. 
 • Su Super Quiet Technologija Panasonic įrenginiai yra tylus, beveik negirdimi.
 • Heatcharge tai inotyvi technologija, leidžianti akumuliuoti šilumą ir vėliau panaudoti nenutrūkstam šildymui. Šios sistemos dėka, galite mėgautis neįtikėtinai galingu ir patogiu oro kondicionierius šildymų.
 • Summer house technologija skirta vasarnamiams arba laikino naudojimo patalpoms, kur reikia nuolat palaikyti 7-8oC temperatūrą, kad neužšaltų vamzdynai
 • Galimas nuotolinis valdymas  internetu.
 • Nano-G technologijos smulkiosios dalelės išvalo patalpų orą. Jos efektyviai veikia ore sklandančius ir ant paviršių nusėdusius mikroorganizmus(bakterijas, virusus ir pelėsius) tokių būdų užtikrinant švaresnę gyvenamąją aplinką.
 • Puikus oro drėgmės valdymas reguliuoja drėgmės lygį ore apsaugant nuo per didelio oro išsausėjimo. Mild dry funkcija - švelniu sausinimo režimu užkerta kelią staigiam drėgmės lygio kritimui.
 • Šaldymo/Šildymo  veikimas aplinkos temperatūrai nukritus iki -150C/-300C
 • Suteikima 5 metų garantija Panasonic kompresoriams.