Midea BreezelesSS

Mėgaukitės efektyviu naujos kartos oro kondicionieriumi, kuris atitiks visus jūsų reikalavimus.
„Midea BreezeleSS“ inverterinis oro kondicionierius turi novatorišką technologiją ir daugybę šiuolaikinių funkcijų, kad patenkintų net ir reikliausių vartotojų poreikius. Jis turi „Full DC Quattro Inverter“ technologiją, kurios dėka pasiekia maksimalų našumą su minimaliomis sąnaudomis. Mėgaukitės naujos kartos efektyviu oro kondicionieriumi, pasiekdami A +++ aušinime ir A ++ šildyme.

„BreezeleSS“ yra ypač tylus ir pasižymi nuostabiai stilingu dizainu. Šis modelis tinka namų, komerciniams ir biuro oro kondicionieriams, o jo platus veikimo diapazonas leidžia efektyviai šildyti ir vėsinti žemos ir aukštos temperatūros regionuose.

Tolygus oro srautų pasiskirstymas
Dėl novatoriško „Twin Flap“ technologijos dizaino vidinis blokas siūlo tolygų oro srautų paskirstymą per 7928 dvigubas nano skylutes ir „SWing“ šonines oro angas. Užtikrinkite tobulą ir netrukdantį aušinimą karštomis dienomis kartu su subtiliu ir tyliu įrenginio veikimu. „Speedy Cool Fan“ technologija reiškia, kad norimos temperatūros pasiekimas trunka vos 40 sekundžių.
„BreezeleSS“ serijos oro kondicionieriai taip pat turi 3D oro srautą, todėl jie yra pirmosios padalytos sistemos, užtikrinančios šalutinį išmetamą orą. Novatoriškas vidinio bloko skydelis sukurtas paskirstyti orą į priekį ir į šoną, o jo S formos pusė suteikia papildomą efektyvumą tolygiai paskirstant oro srautą.

Mažas energijos suvartojimas
„BreezeleSS“ serijos oro kondicionieriai veikia su naujausiu ir energiją taupančiu šaltnešiu - R32, kuris taip pat yra ekologiškiausias šiuolaikinis variantas. Dėl jos ir „Midea“ novatoriškos „Quatrro“ keitiklio technologijos prietaisas siūlo kokybišką ir efektyvų veikimą bei itin mažas energijos sąnaudas.

„WiFi“ valdymo galimybė
„Wi-Fi“ valdymas leidžia lengvai valdyti oro kondicionavimo sistemą per išmaniuosius įrenginius - išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Oro kondicionierių galima valdyti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos.

  • Sieninis oro kondicionierius;
  • Kintamos galios technologija;
  • Bevėjis oro vėsinimas
  • Serija: Midea BreezeleSS;
  • Energijos klasė: А+++/A++;
  • Vėsinimo SEER: 8.50;
  • Šildymo SCOP: 4.60;
  • Vėsinimo galia: 2.6-3.6kW;
  • Garantija: 36 mėnesiai.

 

Papildomos funkcijos

EKO režimas
„Midea BreezeleSS“ yra aprūpinta energiją taupančia ECO technologija, kuri puikiai papildo itin efektyvią keitiklio sistemą. Su juo galite mėgautis patogia vėsuma, o energijos sąnaudos per 8 valandas sumažėja iki 60%.

Pavarų funkcija
Oro kondicionierius siūlo tris veikimo galios parinktis - 50%, 75% ir 100%. Dėl to galite tiesiogiai reguliuoti energijos suvartojimą vėsinimo režimu.

Nakties rėžimas
Kai aušinimo metu įjungiamas naktinis režimas, oro kondicionierius automatiškai padidina kambario temperatūrą 1 ° C pirmąsias dvi valandas, o po to ji lieka fiksuota. Kai šildymo metu įjungiamas naktinis režimas, oro kondicionierius automatiškai sumažina kambario temperatūrą 1 ° C pirmąsias dvi valandas, o po to ji lieka fiksuota.

„Sekite mane“ funkcija
Nuotoliniame oro kondicionieriaus valdyme yra įmontuotas jutiklis, kuris nuskaito pultelio vietoje esančią temperatūrą. Ši funkcija tiksliau reguliuoja kambario temperatūrą, kad užtikrintų reikiamą komfortą.

8 ° C temperatūros palaikymas
Šildymo režimu 8 ° C palaikoma ši pastovi temperatūra, taip apsaugant namus nuo per didelio atvėsimo žiemą ar vamzdžių ir kambarinių augalų užšalimo. Režimas ypač tinkamas ilgai nesant namuose gyvenantiems žmonėms.

Tylus režimas
Užtikrinkite ramų miegą ir tylą naudodami „Tylujį režimą“. Tai pasiekiama žymiai sumažinant oro srauto tūrį ir ventiliatoriaus greitį.

Šaltnešio nuotėkio aptikimas
Šaltnešio nuotėkio aptikimo funkcija apsaugo oro kondicionieriaus kompresorių nuo aukštos temperatūros pažeidimų, kai šaltnešis nuteka. Jei sistema aptiks tokią problemą, ji parodys klaidos kodą „EC“ ir automatiškai išsijungs.

Didelio tankio filtras
Palyginti su įprastais didelio tankio dulkių filtrais, didelio tankio filtras surenka smulkiausias ore dulkių daleles ir suteikia iki 80% švaresnio ir sveikesnio oro.

Jonizuojantis filtras
Jonizuojantis filtras naikina bakterijas ir žymiai sumažina jų skaičių sunaikindamas jų ląstelės sienelę.

Trigubas filtras
3 filtrų derinys, skirtas oro valymui ir kenksmingų mikroorganizmų bei bakterijų neutralizavimui kambaryje su oro kondicionieriumi.

Automatinis savaiminis valymas
Šilumokaitis pats savaime išsivalo ir džiūsta. Tokiu būdu galite būti tikri, kad oras, kuriuo kvėpuojate, visada yra švarus ir gaivus, o oro kondicionieriaus tarnavimo laikas bus ilgesnis.

Automatinio perkrovimo funkcija
Dar viena savybė, sauganti jūsų oro kondicionierių. Netikėtai nutrūkus elektros tiekimui, įrenginys bus paleistas iš naujo, o paleidus sistemą bus suaktyvinti paskutiniai nustatymo režimai.

„Louver“ pozicijos atmintis
Išjungus sistemą, įsimenama paskutinė horizontalaus sklendės padėtis ir ta pati padėtis automatiškai atnaujinama paleidus sistemą iš naujo.