Rekuperacija – tai ištraukiamo oro šilumos panaudojimas šalto oro pašildymui, taigi, rekuperacinė sistema yra skirta vėdinti patalpų orą. O rekuperatorius – tai įrenginys, kuris atlieka visą vėdinimo darbą iš patalpų ištraukiamo oro šilumą panaudodamas šviežiam lauko orui į patalpas pašildyti. Taip pat rekuperatorius keičia patalpos orą bei normalizuoja drėgmę, o tai padeda išvengti rasojančių langų ir pelėsio susidarymo, galiausiai, padeda saugoti šeimos sveikatą.

Įrengti įprastą ortakinę rekuperacinę sistemą reikia namo statybos etapu arba jį renovuojant, nes montavimo darbų metu reikia gręžti skyles pertvarose, montuoti ortakius, tada kabinti patį rekuperatorių, montuoti difuzorius ir atlikti kitus darbus (montavimo darbai atliekami etapais). O po tokių darbų reikia atlikti apdailos darbus. Todėl apie rekuperacinės sistemos reikalingumą reikia galvoti prasidedant būsto statybos darbams arba renovacijai.

Tačiau, jei namas yra neseniai įrengtas, tačiau tik dabar apsisprendėte, kad Jums reikia rekuperatoriaus, yra sprendimas ir Jums – tai mini rekuperatorius. Mini rekuperatorius atlieka įprasto rekuperatoriaus funkcijas, tik aptarnauja mažesnį plotą, o jo įrengimui nereikia vesti ortakių.

Mini rekuperatorius tiekia mažą oro kiekį, todėl su vienu įrenginiu galima aptarnauti tik vieną patalpą. Jei norite, kad būtų aptarnaujamas visas būstas kaip su įprastu rekuperatoriumi, kiekvienoje patalpoje reikia montuoti atskirus mini rekuperatorius, kad jie veiktų kaip viena sistema.

Mini rekuperatorius, priklausomai nuo modelio ir įrenginio, orą ir tiekia, ir šalina, todėl jam įrengti daromos tik dvi ertmės sienoje. Kiti įrenginiai gali tik tiekti arba tik šalinti orą, todėl patalpoje reikia montuoti du įrenginius ir kiekvienam padaryti po vieną ertmę sienoje. Dėl to, žinoma, skiriasi įprasto ir mini rekuperatoriaus kaina, kalbant apie vieno įrenginio montavimą, tačiau, jei norite biure arba jau įrengtuose namuose įrengti visą rekuperacinę sistemą, visoms patalpoms skirtų atskirų mini rekuperatorių kaina gerokai lenkia vieno įprasto ortakinio rekuperatoriaus kainą. Apsispręsti, ar Jums reikalinga rekuperacinė sistema, kai namuose jau atlikta apdaila, padės vartotojų atsiliepimai apie mini rekuperatorius.

 

TEMPERO ECO CERAM mini rekuperatoriai

FUNKCIJOS:

 • Vėdinimas su šilumos atgavimu, kurio efektyvumas yra iki 90%.
 • Idealiai tinka kasdieniam naudojimui ir skirtas vienai patalpai.
 • Ilgas tarnavimo laikotarpis ir aukštos kokybės medžiagos su elegantišku dizainu.
 • Įrengtos automatiškai užsidarančios žaliuzės, kuri apsaugo nuo nepageidaujamo oro arba kvapų patekimo iš išorės, kai jis išjungtas.
 • Keramikinis šilumokaitis, kurio našumas siekia 93%.
 • Tylus veikimas.
 • Nereikalingas kondensato nuvedimas.
 • Bešepetėlinis variklis, aukštas efektyvumas, mažas energijos suvartojimas.
 • Įrengti G3 filtrai, tiek oro padavimui tiek išmetimui.
 • Lengvas valymas ir priežiūra.
 • Galima keisti išjungimo/įjungimo ir greičio pasirinkimo jungiklio vietos padėtį ant sienos.
 • Skirtas 160 mm ortakiams.
 • Reguliuojamas ortakio ilgis nuo 250 iki 400 mm. Maksimalus ortakio ilgis yra 3 m (jei yra 90 ° kampas, tuomet 2,5 m).
 • Funkcijų indikatoriaus lemputė.
 • Reguliuojamas oro srauto greitis, per distancinį valdymo pultelį arba nuotolinio valdymo pultą(užsakoma)

GALIMYBĖS:

"Tempero Eco Ceram" suprojektuotas įrengti pagrindinėse namo patalpose (svetainėje, miegamajame ir kitose patalpose pagal poreiki). Eco Ceram bazinė versija gali būti įdiegta tik kaip vienas vienetas. Jei didžiausias reikalingas oro kiekis gali būti pasiektas įrengiant du įrenginius, tuomet reikėtų rinktis "Eco Ceram Active" ir / arba "Eco Ceram Wireless" versijas, dėl sinchronizavimo technologijos gali būti įdiegti du ar daugiau įrenginių palaikančių ryšius tarpusavyje taip suderinant ištraukiamo ir paduodamo oro kiekius.