Oro kondicionieriai

Oro kondicionieriai

Daugelis klaidingai galvoja, kad oro kondicionierius yra skirtas tik vėsinti patalpų orą, tačiau be šios tiesioginės funkcijos oro kondicionieriai gali būti naudojami ir patalpoms šildyti. Oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai oras-oras, iš esmės, yra identiški įrenginiai, kurių paskirtis – šildyti ir vėsinti patalpas. Juos skiria tik esminis skirtumas: oro kondicionieriai patalpas šildo iki -15 0C, o šilumos siurbliai iki -30 0C ar net dar žemesnės lauko oro temperatūros, bet mūsų klimato sąlygomis oro kondicionieriai nėra skirti pakeisti kitas šildymo sistemas, tačiau papildyti jas – jie tinka puikiai.

Naudojant oro kondicionierių, kitaip sakant šilumos siurblį oras-oras, šilumos principas yra mažai inertiškas, todėl patalpos oras greitai sušyla bei pasiekiama norima patalpų temperatūra. Šie oro kondicionieriai (šilumos siurbliai oras-oras) nesudėtingai ir greitai montuojami, montuoti galima bet kuriuose namuose: tiek naujai statomuose, tiek jau pastatytuose. Šildymas kondicionieriumi – puikus pasirinkimas sodybose, pirtyse arba kitose patalpose, kur žmonės negyvena nuolat, o tik atvykstama kuriam laikui. Oro kondicionieriai gali būti valdomi nuotoliniu būdu, tam reikalingas tik specialus priedėlis ir mobilus interneto ryšys. Įsivaizduokite, kaip patogu prieš atvykstant į sodybą, patalpas pašildyti iki norimos temperatūros.

Be kita ko, oro kondicionieriai pasižymi ir kitais privalumais: jie normalizuoja bei pagerina patalpų mikroklimatą, pakelia komforto lygį bei darbingumą, kondicionieriuje esantys filtrai išvalo orą nuo dulkių, alergenų, mikroorganizmų. Jei oro kondicionierius yra su jonizatoriumi, tai jis naikina patalpoje esančius virusus, kvapus, dūmus ir pan. Visos funkcijos priklauso nuo techninių savybių ir, žinoma, kondicionieriaus kainos. Miegamajame įrengtas oro kondicionierius suteikia galimybę prieš miegą atvėsinti patalpą ir taip sukurti kokybiškesnes sąlygas miegui.

Labai svarbu, kad oro kondicionieriai būtų parinkti atsižvelgiant į konkrečius Jūsų poreikius bei patalpų šildymo/ vėsinimo plotą, todėl ne tik montavimo darbus patikėkite, bet ir patarimo renkantis kreipkitės į šios srities specialistus. Išsirinkite tinkamą oro kondicionierių (ar šilumos siurblį oras-oras) arba kreipkitės pagalbos į mus ir mes parinksime tinkamiausią įrangą pagal Jūsų poreikius bei pateiksime geriausią mūsų pasiūlymą su oro kondicionieriaus montavimo paslauga. Jei domina konkretaus oro kondicionieriaus kaina, norite sužinoti daugiau informacijos arba kyla kitų klausimų, visada maloniai kviečiame susisiekti su mūsų specialistais nurodytais kontaktais.

Fuji Electric – tai Japonijos įmonė su ilgamete patirtimi oro kondicionavimo pramonėje, apimanti visą spektrą, nuo buitiniams vartotojams skirtų gaminių iki pramoninių oro kondicionavimo sistemų. Įmonė siūlo platų tiek split tiek multi-split oro kondicionavimo sistemų asortimentą gyvenamiesems namams tiek VRF sistemas pramoniniams naudojimui. Japonijos gamintojas gamina oro kondicionavimo sistemoms, kurios efektyviai veikia net esant žemai temperatūrai šildymo režimu, todėl šio gamintojo įranga yra puikus pasirinkimas jūsų namuose. Fuji Electric sieniniai oro kondicionieriai, oro kondicionavimo sistemos ir kitą prekės ženklo įranga yra vertinama dėl su aukštos kokybės ir patikimos veiklos. Fuji Electric oro kondicionieriams suteikiama 3 metų garantija.

Daikin yra pasaulinis lyderis, kai kalbama apie oro kondicionierius ir šildymą. Dėka nuolat diegiamų inovacijų užtikrinant komfortą, energijos efektyvumą, valdymą ir patikimumą galima apibrėžti Daikin kokybės gaires. Šių technologijų tikslas yra suteikti daugiau patogumo ir konforto, kontroliuoti drėgnumą esant bet kokiai temperatūrai nenaudojant papildomo vandens šaltinio. Daikin oro kondicionierių (šilumos siurblių oras - oras ) asortimentas pritaikytas tiek labai aukštoms, tiek labai žemoms lauko temperatūroms, todėl patalpoje visada galėsite mėgautis idealia atmosfera. Daikin oro kondicionieriams suteikiama 3 metų garantija.

Panasonic oro kondicionieriai yra sukurti tam kad suteiktų daugiau nei tik patogų namų vėsinimą (šildymą). Jie – taupo energiją, valo Jūsų aplinką, reguliuoja aušinimo galią, kad atitiktų Jūsų gyvenamųjų patalpų poreikius ir gyvenimo stilių.  Dabar yra lengviau nei lengva gyventi savo ekologišką gyvenimą. Labiausiai išryškintos Panasonic oro kondicionierių savybės yra užtikrinti didesnį taupymą ir suteikti daugiau komforto. Panasonic oro kondicionieriams suteikiama 3 metų garantija.

Vivax įmonės produktai sukurti sekant naujausias tendencijas ir Jūsų poreikius tam, kad užtikrinti greitą, kokybišką, paprastą ir ekonomišką jūsų namų aprūpinimą šiuolaikinėmis technologijomis. Kitaip sakant Vivax buvo sukurtas Jums!  Vivax oro kondicionieriai, tiek buitiniai tiek pramoniniai atitinka aukštą A klasės lygį, žemas triukšmo lygis, aukštas sezono efektyvumas. Vivax oro kondionieriai yra sukurti tam, kad saugotų gamtą, taupytų energiją ir sukurtų sveiką ir komfortišką aplinką. Vivax oro kondicionieriams suteikiama 3 metų garantija.

 

Daikin oro kondicionieriai

Daikin pažangios technologijos ir didelis asortimentas garantuoja geriausia efektyvumą ir mažiausias elektros išlaidas.

Fuji Electric oro kondicionieriai

Fuji Electric – tai Japonijos gamintojas su ilgamete patirtimi oro kondicionavimo pramonėje, siūlantis platų oro kondicionavimo sistemų asortimentą. 

Vivax oro kondicionieriai

 Vivax oro kondionieriai yra sukurti tam, kad saugotų gamtą, taupytų energiją ir sukurtų sveiką ir komfortišką aplinką. 

Panasonic oro kondicionieriai

Panasonic oro kondicionieriai yra sukurti tam kad suteiktų daugiau nei tik patogų namų vėsinimą (šildymą).

Mobilūs oro kondicionieriai

Mobilūs oro kondicionieriai puiki alternatyva nesant galimybės įsirengti buitinį oro kondicionierių.

Fujitsu oro kondicionieriai

„Fujitsu General“ siūlo oro kondicionierius, suprojektuotus taip, kad kambario oras būtų švarus ir gaivus bei užtikrintų didžiausią komfortą klientams bet kada ir bet kur.

Oro kondicionieriai Midea

Aukščiausios kokybės Kinijos kondicionierių gamintojas, naudojantis japoniškus kompresorius ir technologijos.