Midea Blanc

ORO KONDICIONIERIAUS SAVYBĖS

„Wi-Fi“ valdymas
„Wi-Fi“ valdymas leidžia lengvai valdyti oro kondicionavimo sistemą per išmaniuosius įrenginius - išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Oro kondicionierių galima valdyti nuotoliniu būdu iš bet kurios pasaulio vietos.

Automatinis paleidimas iš naujo
Tuo atveju, jei dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo oro kondicionierius netikėtai nustos veikti, jis bus automatiškai paleistas iš naujo, kai tik maitinimas bus atstatytas, ir pradės veikti režimu, nustatytu prieš išjungiant maitinimą.

Turbo režimas
Įjungus „Turbo“ režimą, vidinio bloko ventiliatorius pradeda veikti maksimaliu greičiu, kad kuo greičiau užtikrintų norimą temperatūrą. Režimas darbo laikas trunka daugiausia 20 minučių, po kurio jis automatiškai grįžta į iš anksto nustatytą režimą prieš įjungdamas „Turbo“ režimą.

Tylus režimas
Vidinio bloko ventiliatorius veikia labai mažu greičiu, sumažindamas triukšmą ir užtikrindamas ramybę.

24 valandų laikmatis
Galimybė nustatyti 24 valandų laikmatį, kad oro kondicionavimo sistema būtų įjungta ir išjungta per 24 valandas.

Savaime išsivalantis
Savaiminio valymo proceso metu vidinis blokas veikia specialiuoju režimu, skirtu pūsti ir džiovinti garintuvo drėgmę. Ši funkcija skirta išlaikyti oro kondicionieriaus vidinį bloką švarų ir užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi.

Follow me
Nuotolinio valdymo pulte yra įmontuotas temperatūros jutiklis, kuris automatiškai reguliuoja darbinę temperatūrą, atsižvelgiant į išmatuotą temperatūrą toje vietoje, kurioje yra pultelis.

Avarinė operacija
Geriausiuose oro kondicionieriuose, kai atsiranda jutiklio temperatūros klaida, sistema nustoja veikti. Naudojant „Midea“, vidinis blokas praneša apie klaidos kodą, tačiau sistema ir toliau veikia avariniu režimu.

Pavarų funkcija
Galimybė nustatyti kompresoriaus darbinę galią 50%, 75% arba 100%, o tai leidžia tiesiogiai reguliuoti energijos suvartojimą. „Gear Change“ galima naudoti tik aušinimo režimu.

Skystųjų kristalų ekranas
Vidiniame bloke yra didelis LED ekranas, kuriame pateikiama informacija apie oro kondicionavimo sistemos veikimą.

EKO režimas
Šis ekonominis režimas integruoja naują novatorišką ECO energijos taupymo technologiją. Kai įjungiamas mygtukas „ECO“, oro kondicionierius sumažina energijos suvartojimą 60% per 8 valandas nuo nepertraukiamo veikimo.

8 ° C šildymas
Šildymo režimu palaikoma pastovi 8 ° C temperatūra, taip apsaugant namus nuo per didelio atšalimo žiemą ar vamzdžių ir kambarinių augalų užšalimo. Režimas ypač tinkamas ilgai nesant namuose gyvenantiems žmonėms.

1W budėjimo režimu
Oro kondicionierius automatiškai persijungia į energijos taupymo režimą, kai jis yra išjungtas (budėjimo režimu). Tai sumažina energijos suvartojimą nuo 5W iki 1W, sutaupant iki 80% energijos.

Didelio tankio filtras
Palyginti su įprastais didelio tankio dulkių filtrais, didelio tankio filtras surenka smulkiausias ore dulkių daleles ir suteikia iki 80% švaresnio ir sveikesnio oro.

Bio filtras (HEPA)
Bio filtrą sudaro specialus biologinis fermentas ir ekologinis filtras. Ekofiltras sulaiko labai mažas dulkių daleles ore ir neutralizuoja bakterijas, grybus ir mikrobus. Biologinis fermentas naikina bakterijas, suardydamasjų ląstelių sieneles, taip pašalindamas pakartotinio užteršimo problemą.

Super jonizatorius
Super jonizatorius išskiria daug teigiamų ir neigiamų jonų kvapams, dulkėms, tabako dūmams ir žiedadulkėms pašalinti. Tai užtikrina švarų ir sveiką orą kambario su oro kondicionieriumi gyventojams.

Trigubas filtras
3 filtrų derinys, skirtas oro valymui ir kenksmingų mikroorganizmų bei bakterijų neutralizavimui kambaryje su oro kondicionieriumi.

Nakties rėžimas
Kai aušinimo metu įjungiamas naktinis režimas, oro kondicionierius automatiškai padidina kambario temperatūrą 1 ° C pirmąsias dvi valandas, o po to ji lieka fiksuota. Kai šildymo metu įjungiamas naktinis režimas, oro kondicionierius automatiškai sumažina kambario temperatūrą 1 ° C pirmąsias dvi valandas, o po to ji lieka fiksuota.

Deimanto dizainas
Lauko bloko plokštės pagamintos iš deimantinio dizaino, todėl konstrukcija tampa tvirtesnė ir atspari vibracijai. Naujas „Bionic“ ventiliatorius ir „Archimedes“ sraigtinis oro išleidimo dangtis prisideda prie tylesnio lauko įrenginio veikimo.

Žemos aplinkos temperatūros rinkinys
Oro kondicionieriaus lauko blokas gali dirbti be šildymo režimo esant labai žemai lauko temperatūrai.

Šilumokaičio danga „Golden Fin“
„Golden Fin“ danga yra atsparesnė oksidacijai ir korozijai nei įprasta „Blue Fin“ danga. „Golden Fin“ efektyviai apsaugo nuo bakterijų dauginimosi ir plitimo bei pagerina atsparumą koroziniams elementams.

Šaltnešio nuotėkio aptikimas
Vidinis oro kondicionieriaus blokas aptinka klaidos kodą „EC“, kuris bus rodomas ir nustos veikti automatiškai, kai aptiks freono nuotėkį. Tai apsaugos oro kondicionavimo kompresorių nuo žalos, kurią sukelia aukšta temperatūra nutekėjus šaltnešiui.

„Louver“ pozicijos atmintis
Išjungus sistemą, įsimenama paskutinė horizontalaus sklendės padėtis ir ta pati padėtis automatiškai atnaujinama paleidus sistemą iš naujo.

3D oro srautas
Oro kondicionieriaus vidinio bloko žaliuzės juda automatiškai į visas puses, užtikrindamos tolygų oro kondicionieriaus paskirstymą visuose kambario kampuose.

Horizontalus siūbavimas
Horizontaliai mentelės svyruoja 120 ° kampu, o naudojant įprastus oro kondicionierius tai vyksta tik 90 ° kampu. Šios lankstesnės mentelės užtikrina platesnį ir tolygesnį vėsinimą.

Vertikalus siūbavimas
Vertikaliai mentelės svyruoja 110 ° kampu, o naudojant įprastus oro kondicionierius tai vyksta tik 80 ° kampu. Dėl to vėsinimas yra platesnis ir tolygesnis.