Daikin oro kondicionieriai

Daikin oro kondicionierius 1Daikin oro kondicionierius 2

Dažnai žmonės klausia, kas svarbiausia renkantis oro kondicionierių ir kaip išsirinkti geriausią. Atsakymas vienas – įvertinkite, kokio dydžio finansinį biudžetą planuojate skirti oro kondicionieriaus įsigijimui ir, geriausia, rinkitės patikimo ir žinomo gamintojo įrangą, pavyzdžiui, Japonijos gamintojų: tokie yra Daikin oro kondicionieriai arba kitaip šilumos siurbliai oras-oras. Šie Daikin kondicionieriai yra Premium klasės, o tai reiškia, kad tokia įranga dirba tyliau bei efektyviau, veiks ilgiau ir sunaudoja mažiau energijos sąnaudų.

Daikin yra pasaulinis lyderis, kai kalbama apie oro kondicionierius ir šildymą. Dėl nuolat diegiamų inovacijų užtikrinant komfortą, energijos efektyvumą, valdymą ir patikimumą galima apibrėžti Daikin kokybės gaires. Šių technologijų tikslas yra suteikti daugiau patogumo ir komforto, kontroliuoti drėgnumą esant bet kokiai temperatūrai nenaudojant papildomo vandens šaltinio.

Daikin šilumos siurblių asortimentas pritaikytas tiek labai aukštoms, tiek labai žemoms lauko temperatūroms, todėl patalpoje visada galėsite mėgautis idealia atmosfera. Daikin vidaus įrenginiai dirba labai tyliai, todėl komfortas nepriekaištingas.

Daikin šilumos siurblių oras-oras sistemą įprastai sudaro viena išorinė ir viena ar kelios vidinės dalys, kurios užtikrina nepertraukiamą sistemos darbą. Šilumos siurbliai gali būti įrengiami užsakovui patogioje vietoje, tačiau pravartu atsižvelgti į gamintojo rekomendacijas, siekiant užtikrinti efektyvų siurblio veikimą. Dėl netinkamos vietos ar blogai atliktų montavimo darbų gali nukentėti šildymo sistemos produktyvumas, padidėti suvartojamų resursų kiekis.

Toks vienas struktūrinis elementas gali apšildyti vieną/ dvi ar daugiau patalpų, priklausomai nuo jų dydžio ir sklandaus šilumos perėjimo. Šildymo sistema oras-oras yra mažiau inertiška, todėl ir patalpų oras sušyla daug greičiau negu šildant jas kitomis siurblių sistemomis. Greičiau sušylantis patalpų oras reikalauja mažiau energijos resursų, todėl šie siurbliai – vienas ekonomiškiausių sprendimų namų oro šildymui.

Pati šilumos siurblių oras-oras sistema nėra brangi pradinė investicija, šildymo kaštai taip pat nedideli, lyginant su kitomis šildymo sistemomis, todėl įrenginys greitai atsiperka. Šilumos siurbliai oras-oras pasižymi nedidele kaina, veikia efektyviai ir ekonomiškai. Ekonominiu požiūriu tai išties naudingas sprendimas, kadangi vasarą šie siurbliai gali pasitarnauti vietoje kondicionierių: nepertraukiama oro cirkuliacija užtikrina, jog patalpose visada vyraus tyras, grynas, gaivus oras, kas neleis kauptis perteklinei drėgmei, kuri yra geriausia terpė atsirasti pelėsiui, sukeliančiam įvairias kvėpavimo takų ligas.

Daikin šildymo sistema yra viena mažiausiai resursų naudojančių sistemų, kurios efektyvumą didina integruota inverterio kontrolė. Pasirinkus tokią sistemą vasarą nereikės papildomai rūpintis nauju oro kondicionieriumi, kadangi vėsiu, gaiviu oru pasirūpins ši sistema. Jos viduje įmontuoti filtrai neleidžia į namus patekti dulkėms, kenksmingoms dalelėms, virusams, taip užtikrinant švaraus oro tiekimą.

Nesudėtinga valdymo sistema suteikia galimybę reguliuoti ir nustatyti jos galingumą, temperatūrą pasirinktam laikotarpiui, todėl nereikia jaudintis paliekant įrenginį nakčiai ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui. Naujose Daikin sistemose integruotos programos, kurios užtikrina oro tiekimą ta kryptimi, kur nėra žmonių, taip pat programos, kurios automatiškai sumažina įrenginio galingumą, kai daugiau energijos prireikia kitiems buitiniams įrenginiams. Jei reikia, galima sumažinti sistemos skleidžiamą garsą.

UAB Inoterma klientai visada gali būti tikri, kad jiems siūloma tik patikima ir patikrinta įranga, tačiau ne mažiau už oro kondicionierių kokybę svarbūs ir specialisto patarimai. Renkantis oro kondicionierių visada siūlome pirmiausia pasitarti su profesionaliu įmonės specialistu, kuris, išsiaiškinęs kliento poreikius, technines sąlygas ir finansines galimybes, pasiūlys optimaliausią sprendimą. Vertiname kokybę, todėl Jūsų oro kondicionierių Daikin patys ir sumontuosime: ne sezono metu, jei įrangą turime sandėlyje, oro kondicionierių sumontuojame per 3–5 darbo dienas, sezono metu, kai darbų apkrova yra ženkliai išaugusi, įrangos montavimo terminas gali būti ilgesnis. Taip pat svarbu žinoti, kad oro kondicionierių, priklausomai nuo sąlygų, vidutiniškai sumontuojame per 3 valandas.

Emura oro kondicionieriai

Daikin Emura pasižymi aptakiu, elegantišku, puikiai atrodančiu dizainu. Tai taip pat ir pažangios technologijos pasirinkimas, kuris užtikrina komfortą visais laikais

Ururu Sarara oro kondicionieriai

Apdovanojimų laimėjusi „Ururu Sarara“ įranga prilygsta išskirtiniam komforto sprendimui, kuris itin mažai kenkia aplinkai ir nedaug sunaudoja energijos

Nexura oro kondicionieriai

Unikalios technologijos DAIKIN vidinis freoninis FVXG-K blokas su freonu šildoma priekine panele. Idealiai tinkantis gyvenamosioms (ypač miegamosioms) patalpoms šildyti

Nordic oro kondicionieriai

Kuklus, šiuolaikinis dizainas. Švelnus įrenginio kontūras puikiai susilieja su siena, todėl įrenginys tampa tiesiog nepastebimas ir puikiai dera su visais interjero elementais

Daikin Perfera oro kondicionieriai

Daikin Perfera - dailus prie sienos tvirtinamas korpusas ir tobula oro kokybė

Comfora oro kondicionieriai

Prie sienos montuojamas mažai matomas įrenginys, užtikrinantis aukštą efektyvumą ir komfortą

Stylish oro kondicionieriai

„Stylish“ susieja puikų dizainą ir technologiją, todėl bet kokiam interjerui pasiūlomas apdovanojimais įvertintas klimato sprendimas.